Tootegrupid

Yuasa NP4-6 6V 4Ah VRLA 70*47*105

Tootekood: YU-NP4-6
Kaubamärk:
Ühik: tk
Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
Hind: 16,30 €
15,48 €
Kogus: - +
   - või -   

YUASA NP 4-6 aku mahutavusega 4 Ah ja pingega 6 V töötab nii puhver- kui ka tsüklilises režiimis. ABS-plastist usaldusväärne ja vastupidav korpus võimaldab teil kasutada akut horisontaalselt ja vertikaalselt, välja arvatud tagurpidi. Tänu AGM-tehnoloogiale on YUASA NP 4-6 hooldusvaba, välistades elektrolüütide aurustumise ja muutes aku kasutamise ohutuks. Aku eluiga on vastavalt tööreeglitele 5 aastat.

Kasutusalad

  • Ups
  • Sideseadmed
  • Kaabeltelevisioon
  • Avariivalgustussüsteemid
  • Tule- ja valvesignalisatsioonisüsteemid
  • Instrumentatsioon
  • Kassaaparaadid
  •  

Transpordimine

YUASA NP 4-6 akuümbris kasutab AGM-tehnoloogiat (elektrolüüdiga immutatud klaaskiudieraldaja) ja on valmistatud vastupidavast ABS-plastist, mis tähendab, et see on tihedalt suletud. Seda saab transportida nii horisontaalses kui vertikaalses asendis. Samuti pole aku suure töökindluse tõttu selle transportimisel mingeid piiranguid, lubatud on kohaletoimetamine maanteedel, merelaevadel, raudteel ja lennukites. Vastavalt veoeeskirjadele on kohaletoimetamine täiesti ohutu.


Eksplutatsioon

Enne aku kasutamist lugege tootja juhiseid. Kasutage YUASA NP 4-6 temperatuuril 21–23 ° C, see võimaldab akul kauem kesta. Kasutada tagurpidi ei ole soovitatav. Vältige korpuse mehaanilisi kahjustusi. Veenduge, et temperatuur aku osades ei erineks rohkem kui 2 ° C. Enne kasutuselevõtmist laadige aku täielikult. Mõelge, kuidas seda õigesti teha.


Laadimine

Enne esmakordset kasutamist laadige aku YUASA NP 4-6 täielikult täis. Samuti peaksite selle laadima pärast iga tühjendamist, see võib toote kasutusiga märkimisväärselt pikendada. Oluline on, millist voolu väärtust toodetakse, optimaalne väärtus võrdub 10% aku mahust. Täislaadimine võtab aega 10 tundi, kui teil on vaja protsessi kiirendada, saate praegust väärtust suurendada, kuid see ei ole lubatud maksimaalset ületada, YUASA NP 4-6 puhul on see 1 A. Aku võib töötada nii tsüklilises kui puhverrežiimis, kumbki millest on oma laadimisnõuded

Laadimine

YUASA NP 4-6 töö ajal pöörake tähelepanu järgmistele parameetritele: aku tühjenemise sügavus, pinge ja tühjendusvool. Kõik need üksused mõjutavad aku tööiga. Akude tühjenemise ja laadimise tsüklite arv sõltub suuresti tühjenemise sügavusest, soovitatav väärtus ei tohi ületada 30%. Tühjendusvool YUASA NP 4-6 ei tohi ületada maksimaalset lubatud väärtust (vt parameetrit "Maksimaalne tühjendusvool"). Isegi kui akut ei kasutata, tühjeneb see aeglaselt, kuid tühjeneb (kuu jooksul ei ületa see väärtus 3% aku mahust). See võib põhjustada toote halva jõudluse ja isegi täieliku rikke.


Säilitamine ja kasutamiseks ettevalmistamine

Pikka aega hoides võib aku täielikult tühjaks saada, mis võib seda kahjustada. Ebameeldivate "üllatuste" ja tarbetute rahaliste kulude vältimiseks laadige aku täielikult, kui te ei kavatse seda kasutada. Kord kuue kuu jooksul laadige aku nii, et see ei kaota oma omadusi. Ladustamiskoht mängib võtmerolli. Ruum peaks olema soe (temperatuuril +20 kuni +25 ° C), õhutatud ja kuiv. Kaitske akut päikesevalguse eest. Kui vooluringis kasutatakse kahte või enamat patareid, laadige enne nende kasutuselevõttu mitte ainult täielikult, vaid tehke ka võrdsustav laadimine (soovitatav on korrata iga 6 kuu tagant). See nõuab erivarustust ja teadmisi, kui neid pole, pöörduge akude müüja või tootja poole.


Kasutusaeg

YUASA NP 4-6 eeldatav eluiga sõltub tegurite kombinatsioonist ja võib tegelikult erineda tootja väidetust: puhverrežiimiga 5 aastat. Kui võimalik, ärge tühjendage akut täielikult, laadige seda pärast iga kasutamist, ärge laske klemmidel oksüdeeruda ja jälgige temperatuuritingimusi (+21 ° C). Aku kestvuse maksimeerimiseks proovige järgida kasutusreegleid.

                      Ostame ära Sinu vana autoaku 5 euro eest.